CrazyHubs İstanbul'a

Hoşgeldin

CrazyLabs’in #1 hyper-casual mobil oyunları nasıl geliştirdiğini öğrenmek ve kısa sürede hit oyunlar yayınlayan bir stüdyoya dönüşmek istiyorsan CrazyHubs İstanbul tam sana göre.

Stüdyonuzun hiper potansiyeli varsa, bizimle birlikte olmalısınız. Hyper-casual oyunlarda başarı için gerekli eğitim ve mentorluk içeriğiyle İstanbul, Türkiye’deki mobil oyun hızlandırıcı programımıza katılın.

CrazyHubs Hakkında

CrazyHubs, hyper-casual mobil oyunlar alanında profesyonel uygulama sunan bir oyun hızlandırıcıdır. Müfredatımız ve rehberlik planımız oyun geliştirme stüdyoları ve bağımsız oyun geliştiricileri için özel olarak hazırlanmıştır ve hedefi 4 ay içerisinde hit oyunlar yayınlamaktır.

BUG Istanbul Hub Logo

Bahçeşehir Üniversitesi Game Lab (BUG Lab) Hakkında

CrazyLabs’in düzenlediği CrazyHubs İstanbul ile Bahçeşehir Üniversitesi Game Lab (BUG) arasında bulunan eğitim partnerliği çerçevesinde CrazyLabs’in düzenlediği eğitimlere ek olarak BUG LAB tarafından da eğitim programına destek verilmektedir.

Kabul Süreci

Online Başvuru
Soru-Cevap Oturumları
Örnek Çalışma Geliştirilmesi
Online Görüşme
Son Onay
Hub Açılışı

Başvuru Şartları

CrazyHub İstanbul'a Başvur

CrazyHub İstanbul'a Başvur

Başvurarak, gönderdiğiniz bilgilerin Gizlilik Politikamıza göre işleneceğini kabul ediyorsunuz.
Sektörel haberler, CrazyLabs ürünleri ve diğer hizmetleri içeren bültenimizi almak için kutuyu işaretleyin. Kişisel verilerinizi nasıl işlediğimize dair daha fazla ayrıntı için Gizlilik Politikamıza bakabilirsiniz.

Programa kimler başvurabilir?

18 yaş üstü olan, eğitim hayatını tamamlamış ve İstanbul’daki CrazyHubs ofisine fiziksel olarak gelmeyi kabul eden oyun geliştiriciler, tasarımcılar ve 3D Artist’ler başvurabilir.

Tek kişi olarak başvurabilir miyim?

Evet, tek kişi olarak yapılan başvurular kabul edilmektedir, fakat program başlamadan CrazyLabs tarafından diğer ekip veya tekil adaylarla tanıştırılıp bir stüdyoya dahil edilirsiniz.

Stüdyo olarak başvurabilir miyiz?

Evet, stüdyo olarak başvurabilirsiniz. İdeal bir Hypercasual oyun geliştirme ekibinin 1 Unity Geliştirici, 1 Oyun Tasarımcısı ve 1 3D Artist’ ten oluşan 3 kişilik ekipler olmasını beklemekteyiz.

Bir stüdyo maksimum kaç kişi olmalı?

Programa başvuracak stüdyoların maksimum 3 kişi olması gerekmektedir.

CrazyHub üyeleri nasıl seçilecek?

Başvuru esnasında sizlerden oyun portfolyonuzu paylaşmanızı isteyeceğiz, ardından bir tanışma görüşmesi yapılacak ve sizlerden bir örnek çalışma yapmanızı isteyeceğiz. (Ticari olmayan amaçlar için). Bu aşama sonrasında ise son görüşme yapılacak ve programa katılmaya hak kazananlar açıklanacaktır.

Program eğitim içeriği Nedir?

Program süresince CrazyLabs ekibindeki uzmanlar tarafından Hyper-casual Trendleri, Game Design Document Hazırlama, Hyper Casual Oyun Yayınlanma Süreçleri, User Acquisition, Monetization, Game Design, UI/UX, Marketing, LiveOps, Game Analytics, App Store Optimizasyonu, Unity ile farklı Hyper-Casual Oyun Mekanikleri ve daha birçok başlık altında eğitimler verilecektir.

Hyper-casual oyun geliştirmeleri ne zaman başlayacak?

CrazyLabs rehberliğinde hyper casual oyun geliştirme süreci ilk hafta itibariyle başlayacaktır.

CrazyHubs programına online olarak katılabilir miyim?

Hayır, Kolektif House Levent’teki lokasyonumuzda fiziksel olarak katılım sağlamanız gerekmektedir.

CrazyHubs programı esnasında ekipman sağlanacak mı?

Program sırasında laptop, bilgisayar, monitör gibi ekipmanlarınızı kişisel olarak sağlamanızı bekliyoruz, ofis alanı sizlere ait olacağı için ekipmanlarınızı hub süresi boyunca ofiste bırakabilirsiniz.

CrazyHubs programını tamamladıktan sonra bir belge alacak mıyım?

Evet, CrazyHubs hızlandırıcı programını tamamladıktan sonra üyelerimiz Crazyhubs mezuniyet sertifikası almaya hak kazanacaktır.

Oyunlarım CrazyLabs tarafından yayınlanacak mı?

Evet, program süresince geliştirdiğiniz oyunlar pazarlama ve monetizasyon testlerimizi geçtiği takdirde iOS App Store ve Google Play Store mağazalarında global olarak yayınlayacak ve geliştiren stüdyo gelir paylaşımı ile kazanç sağlayacaktır.

CrazyHubs programında COVID-19 ile ilgili olarak nasıl önlemler alınacak?

Kolektif House Levent’e giriş yaparken HES kodu kontrolü gerçekleşecek, ofis içerisinde maske ve dezenfektan sürekli olarak bulunacaktır.